Müşteri Paneli

Saniyeler içinde güvenilir bir seyahate çıkmak ister misiniz? GOVIP ayrıcılağı için giriş yapın.
Kişisel bilgileriniz 256-Bit şifreleme ile şifrelenmektedir.Giriş yaparak, Kullanım Şartlarını kabul eder ve Gizlilik Politikasını okuduğunuzu onaylarsınız.

S.S.S

Sistem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için hazırlanmış soru ve cevaplar.

Govip

Kişi ve Kurumların ulaşım hizmetlerini kolaylaştıran ve tamamlayıcı tüm hizmetleri bir arada sunan yerli markadır.

Yasal ve Kurallar

Yolcu taşımacılık hizmeti için gerekli olan lisanslar sahip, yasal mevzuat ve kurallar doğrultusunda hizmet vermektedir. Rezervasyon sistem yapısı ile hizmet sunulmaktadır. (Tursab Belgesi, D2 Taşımacılık Belgesi)

Araç ve Sürücüler

Genel olarak Govip? e ait araç filosu ve sürücüleri ile hizmet verilmekte olup hizmet ağımızı geliştirmek için oluşuturulan, Govip pro sürücü programı kapsamında, hizmet kalitesi üst seviyede sürücü ortakları govip hizmet yapısında yer almaya başlamıştır.

Havaalanı Hizmetleri

Govip Kaliteli hizmet sunmak için Havaalanınlarında özel alanlar kiralamaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanında yer alan govip karşılama lounge standında profesyonel yolcu karşılama ve ulaşım hizmetini 7-24 ayrıcalıklı olarak sunmak için anlaşma sağlanmıştır. Açılış tarihi: 15.03.2019 İstanbul Yeni Havaalanında karşılama personelimiz sizi Vale Park alanında bekleyen aracımız ile buluşturarak pratik hizmeti 7-24 olarak sunmayı planlamaktadır.

Neden Kurumsal üye olmalıyım ?

Kurumsal üyelik kapsamında taahhütsüz ve ücretsiz olarak tüm ulaşım operasyonunuz yöneteceğiniz kurulum gerektirmeyen pratik arayüze sahip lisanslı govip ulaşım yönetim yazılımına sahip olabilirsiniz ?

Operasyon merkezi nasıl çalışır ?

7-24 Operasyon Merkezi, tüm ulaşım hizmetlerini canlı olarak takip ve kayıt alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile Govip yenilikçi ofisimizde yer almaktadır. Türkçe, İngilizce, Rusca, Arabca dillerinde hizmet sunmaktadır.

Kaç Şehirde Hizmet Verilmektedir ?

Govip 8 şehir de hizmet vermekte olup 2019 yılı içinde hizmet ağını tüm havaalanları olarak gelişletmek için çalışmaları yürütmektedir.

Anlaşma ve İptal

Govip kurumsal anlaşma yapmakta olup, almış olduğunuz hizmetten memnun kalınmaması durumunda hizmet sözleşmesini tek taraflı olarak herhangi bir bedel ödemeden iptal edebilirsiniz.